y PEOPLE

“Na Zemi žije viac ako sedem miliárd ľudí. Každý jeden z nich je výnimočný, charakteristický svojou osobnosťou a má talent na niečo iné.”

people3
YOUNGS people
neustále monitoruje výnimočných ľudí, ktorí vytŕčajú so svojím talentom a pomáha im ho efektívne využiť. Uvedomujeme si aký je talent dôležitý a preto ho ponúkame v širšom marketingovom koncepte ľuďom, ktorí majú záujem o výnimočného človeka, o človeka ktorý je vo svojej práci najlepší a ktorého práca naozaj baví.

 

KOHO ZASTUPUJEME

 

SENDREIOVCI & Kokavakere Lavutara

Sendreiovci a Kokavakere Lavutara sú vynikajúci hudobníci, ktorí patria medzi najznámejšie slovenské kapely hrajúce cigánsku muziku. Ich koncerty pripomínajú bazén v lete – sú plné tlačiacich sa ľudí, ktorí sa chcú osviežiť chytľavými melódiami. Sendreiovci, ktorí v minulosti spolupracovali aj s kapelou Para, majú za sebou mnohé vystúpenia po celom Slovensku, no dostali sa aj za hranice, Majú za sebou koncerty po celom svete /Berlín, New York, Bologna, Moskva, Budapešť, Krakow, Lubljana, Praha, Londýn, / ich prirodzený talent si všimol aj skladateľ Hans Zimmer a nahral s nimi hudbu k hollywoodskemu filmu Sherlock Holmes: Hra tieňov. Vladimír a Janka Sendreiovci a ich skupina uchovávajú autentický cigánsky folklór a túto jedinečnú hudobnú tradíciu prenášajú z generácie na generáciu

Sendreiovci v Londýne spievali a hrali na červenom koberci spoločne s hercami a hlavnými hviezdi filmu v podaní Roberta Downeyho Jr., Juda Lawa či Noomi Rapaceovej režisára ex Madoninho manžela Guya Ritchieho a oscarový hudobný skladateľ Hans Zimmer.pre hostí londýnskej premiéry filmu Sherlock Holmes 2: Hra tieňov.

Vyberte si svoju zostavu:

Moderná zostava

5 členov + husle

Tradičná cimbalová zostava

6-7 členov, husle, kontrabas, akordeón, cimbal/gitara, klarinet/saxafón

Maďarská zostava

So Slávkou Oláhovou, moderné zoskupenie

Ozvučenie + zvukár

Cena ozvučenia (repro + svetlá) na ozvučenie menších sál a priestorov

Sendreiovci Le Orchestroha

Sendreiovci spolu 6 členov, v sprievode orchestra.

PARA a Sendreiovci

Spoločné vystúpenie s populárnou kapelou PARA.

ČercheňioraHviezdičky

Vystúpenie s detičkami (30) + klavírny doprovod

Romani Luluďi – Rómsky kvietok

dospelá tanečná zložka, svetové choreografie, detská zložka

 

Chcete tých správnych ľudí?

Jednoducho z našej pestrej databázy vám nájdeme človeka,

ktorého práve potrebujete.

Zhovorčivé hostesky a hostesov

krásne modelky a modelov

populárni hudobníci a kapely

vtipní zabávači (kúzelníci, vyprávači)

herci a komparzisti

profesionálni moderátori

fireshow a UVshow

tanečníci (spoločenské tance, latino, street dance, podľa požiadaviek klienta)

Výtvarníci a karikaturisti

Fotografovia

Catering service

kokteil servis (profesionálni barmani a barmanská show)

y ENTERTAINMENT

YOUNGS entertainment je event marketingovou divíziou, ktorá vytvorí značke vhodnú event marketingovú stratégiu. Pracujeme so vzrušením, napätím, emóciami a s precízne pripravenou dramaturgiou programu.

y MULTIMEDIA

YOUNGS multimedia je divízia, ktorá produkuje nové multimediálne formáty. Sledujeme trendy sveta a prinášame projekty s pridanou hodnotou. Dnes už je nutnosťou mať na internete prehľadnú webovú stránku.

y DESIGN

YOUNGS design žije 24 hodín v grafickej predstave klienta. Navrhneme vám jedinečné riešenia podľa najnovších trendov. Ak sa to všetko spojí s talentom, výsledok vám určite zaručí odozvu. YOUNGS design má pre veci cit.