y PEOPLE

“Na Zemi žije viac ako sedem miliárd ľudí. Každý jeden z nich je výnimočný, charakteristický svojou osobnosťou a má talent na niečo iné.”

people3
YOUNGS people
neustále monitoruje výnimočných ľudí, ktorí vytŕčajú so svojím talentom a pomáha im ho efektívne využiť. Uvedomujeme si aký je talent dôležitý a preto ho ponúkame v širšom marketingovom koncepte ľuďom, ktorí majú záujem o výnimočného človeka, o človeka ktorý je vo svojej práci najlepší a ktorého práca naozaj baví.

 

Jednoducho z našej pestrej databázy vám nájdeme človeka,

ktorého práve potrebujete.

 

Zhovorčivé hostesky a hostesov

krásne modelky a modelov

populárni hudobníci a kapely

vtipní zabávači (kúzelníci, vyprávači)

herci a komparzisti

profesionálni moderátori

fireshow a UVshow

tanečníci (spoločenské tance, latino, street dance, podľa požiadaviek klienta)

Výtvarníci a karikaturisti

Fotografovia

Catering service

kokteil servis (profesionálni barmani a barmanská show)

Potrebujete tých správnych ľudí?

y ENTERTAINMENT

YOUNGS entertainment je event marketingovou divíziou, ktorá vytvorí značke vhodnú event marketingovú stratégiu. Pracujeme so vzrušením, napätím, emóciami a s precízne pripravenou dramaturgiou programu.

y MULTIMEDIA

YOUNGS multimedia je divízia, ktorá produkuje nové multimediálne formáty. Sledujeme trendy sveta a prinášame projekty s pridanou hodnotou. Dnes už je nutnosťou mať na internete prehľadnú webovú stránku.

y DESIGN

YOUNGS design žije 24 hodín v grafickej predstave klienta. Navrhneme vám jedinečné riešenia podľa najnovších trendov. Ak sa to všetko spojí s talentom, výsledok vám určite zaručí odozvu.