y MULTIMEDIA

“Neuspokojíme sa so šedým priemerom, vnímame rozdiely v produkcii stereotypov a inovatívnych profesionálne spracovaných formátov.”

multimedia3
YOUNGS multimedia
je divízia, ktorá produkuje nové multimediálne formáty. Sledujeme trendy sveta a prinášame projekty s pridanou hodnotou. Dnes už je nutnosťou mať na internete prehľadnú webovú stránku. Pripravíme vám, či už jednoduchú microstránku, alebo zložitejší portál, či internetový obchod. Taktiež vám radi poskytneme aj náš tím špecialistov na sociálne siete a všetko, čo je k tomu potrebné. V rámci našich dlhoročných skúseností vám vieme zabezpečiť i nadštandardnejšiu mediálnu prezentáciu ako aj zefektívniť váš mediálny priestor.

Zabezpečíme pre vás multimediálnu prezentáciu

Webové stránky

Micro stránky

Online obchody

Wordpress témy

Obsahový marketing

Spravovanie sociálnych sietí

Optimalizácia kampaní

Komunikácia cez Influencerov

TV formáty a online relácie

Animácie a interaktívne prezentácie

Hudobná produkcia a postprodukcia

Videoklipy a prezentačné videá

Chcete, aby vaša značka vyzerala dobre?

y ENTERTAINMENT

YOUNGS entertainment je event marketingovou divíziou, ktorá vytvorí značke vhodnú event marketingovú stratégiu. Pracujeme so vzrušením, napätím, emóciami a s precízne pripravenou dramaturgiou programu.

y PEOPLE

YOUNGS people neustále monitoruje výnimočných ľudí, ktorí vytŕčajú so svojím talentom a pomáha im ho efektívne využiť. Uvedomujeme si aký je talent dôležitý a preto ho ponúkame v širšom marketingovom koncepte ľuďom, ktorí majú záujem o výnimočného človeka.

y DESIGN

YOUNGS design žije 24 hodín v grafickej predstave klienta. Navrhneme vám jedinečné riešenia podľa najnovších trendov. Ak sa to všetko spojí s talentom, výsledok vám určite zaručí odozvu. YOUNGS design má pre veci cit.