Projekt Pohoda za volantom priniesol unikátne autokino na Slovakia Ring

Projekt Pohoda za volantom priniesol unikátne autokino na Slovakia Ring

Popis

Pohoda za volantom vyzývala šoférov na Slovakia Ringu k ohľaduplnosti na cestách prostredníctvom letného zážitku AUTOKINA Pohoda za volantom, ktoré bolo bezplatné a uskutočnilo sa ako sprievodná dopravno-preventívna aktivita najväčších slovenských automobilových pretekov FIA GT series.
V piatok sme premietali úspešnú komédiu Vo štvorici po opici 2 a v sobotu film Rýchlo a zbesilo 5. Práve týmito titulmi sme upozorňovali šoférov, že scény z filmov sú iba fikcia profesionálnych kaskadérov, a nemali by to skúšať v reálnom živote. Oba filmy boli vysielané v českom znení s maďarskými titulkami, kde zvuk bolo možné si naladiť aj v autorádiu na špeciálnej autokinovej frekvencii. Pred samotným filmom sme pustili šoférom krátky film 5 elementov Pohody za volantom. Na unikátnej ploche 14x8m si takto mohli návštevníci vychutnať skutočne pocit pohody za volantom priamo z pohodlia svojho automobilu.

Leto je na slovenských cestách kritické z hľadiska nehodovosti, preto sme sa rozhodli počas tohto obdobia aktívne upozorňovať na princípy bezpečnej, plynulej a slušnej jazdy. AUTOKINO Pohoda za volantom prinieslo návštevníkom najnavštevovanejších automobilových pretekov FIA GT series na Slovakia Ringu i všetkým šoférom, ktorí chceli zažiť toto neobyčajne premietanie, skutočný pocit pohody za volantom.

Kategórie
  • Pohoda za volantom
  • y ENTERTAINMENT
Značky
  • autokino
  • FIA GT
  • pohoda za volantom
  • slovakia ring